Jdi na obsah Jdi na menu
 


MOJE TVORBA - VIDEA

Na této stránečce můžete zhlédnout moji tvorbu (moje vytvořená videa)...jsou to videa, která vyjadřují moje pocity...radost,žal.....jsou to pokusy...a nechci shazovat nikomu na těchto videích psychiku(proto na to upozorňuji určité jedince předem, není tomu tak). Ba právě naopak, jsou poděkováním, všem těm, kteří na nich figurují za krásné chvíle  a vzpomínky, které díky nim mám. DĚKUJU VŠEM !!!

První moje video, které zde uvedu je vzpomínka na loňské prázdniny a léto 2008

Děkuju za krásné chvíle  a vzpomínky!

Druhé moje vytvořené video, které zde uveřejním, je video z mých 15 narozenin...úžasné vzpomínky, děkuju opravdu moc všem

Třetí video je moje vzpomínka na zimu a zimní radovánky 2008

Čtvrté video je vzpomínka na moji bývalou třídu 9.B na základní škole...nikdy nezapomenu!!

Páté video vzniklo jako moje vzpomínky na léto a prázdniny 2009. I když tyto prázdniny byly pro mě hodně smutné (zemřel mi otec)...i tak jsem zažila mnoho krásných chvil...s lidičkama, kteří při mně v tyto těžké dny stáli...děkuju moc všem!!

Šesté video je vzpomínka na úžasný kurz GO....byl to nový vstup do školy(gymnázia)....kde jsem poznala plno úžasných lidiček a mých nových spolužáků...jsme úžasnej kolektiv....jsem ráda, že jsem právě s váma :)

Moje sedmé video vzniklo jako vzpomínka na úžasnou oslavu svých 16.narozenin. Byli tam ti nejúžasnější lidičky...za což jim moc děkuju...na samotné oslavě chyběl pouze Víťa ( který byl v Polsku), ale ten mi to vynahradil jinak :)....Maruška moje veliký zlatíčko...nemohla a my všichni víme proč, ale spolu jsme to olsavili také:)...no a bratříček, ale ten má stejnou krev :D, proto pářil také a po svém :D